O mne

Som Eva Hrutková, zubná lekárka, čeľustný ortopéd (,,narovnávam krivé zuby,,) a špecializujem sa na neviditeľné snímateľné aparáty Invisalign. Bývam v Dunajskej Strede kde od roku 2001 mám privátnu prax ,,AXIS-DENT,,.

Liečim deti aj dospelých. Používam všetky typy ortodontických aparátov (klasické lepené kovové, lepené keramické, lepené samoligujúce, klasické snímateľné, neviditeľné). Moja práca je môj koníček. Mojou snahou bolo aj vždy bude zavádzať do praxe najnovšie technológie a postupy.

Ortodoncia prešla vývojom od snímateľných aparátov cez fixné a teraz prichádza éra počítačom naprogramovaných (individualizovaných) aparátov. Sú neviditeľné. Môžu byť fixné, lepené na zuby zo strany jazyka (Incognito, Ebrace) alebo snímateľné (Invisalign).

Sama som mala fixný keramický aparát. Nebol presne naprogramovaný (individualizovaný) na moje zuby a ako neposlušný pacient som nedodržala pokyny po sňatí aparátu a skrivili sa mi zuby znova. Teraz som v liečbe neviditeľným aparátom Invisalign.

O moje skúsenosti a poznatky sa chcem s Vami podeliť a pomôcť pri rozhodovaní, ktorý aparát si vybrať a ako dosiahnuť najrýchlejšie a najkvalitnejšie vyriešenie Vášho problému.