Vizualizácia - pohyb zubov aparátom INVISALIGN

Ako pohybuje aparát INVISALIGN so zubami?

Pozrite vizualizáciu ako sa môžu narovnať aj Vaše zuby. Najmodernejší  a najpresnejší  počítačom riadený spôsob narovnávania zubov. Vidíte dopredu  priebeh celej liečby od začiatku až po koniec.

 

Ako môžem vidieť vizualizáciu liečby svojich zubov strojčekom INVISALIGN?

Najprv je nutné absolvovať komplexné čeľustno-ortopedické vyšetrenie a stanovenie liečebného plánu. Následne sa zhotoví scan zubov, ktoré sa posiela do laboratória firmy invisalign a online sa objedná vizualizácia.

Po niekoľkých dňoch príde vizualizácia o liečbe, ktorú dostanete domov. Vidíte aké budú Vaše zuby na konci liečby a ako sa budú narovnávať a posúvať počas nosenia aparátu. Vizualizáciu považujem za najväčší pokrok v ortodoncii, ktorá nie je možná pri inom type aparátu (klasickom...) Veľkým  prínosom je vidieť dopredu aké budú zuby po niekoľkých mesiacoch.

Pozrite ukážku vizualizácie vid. dole

Čo vidíte?

Vidíte vizualizáciu liečby ako sa zuby posúvajú postupnou výmenou dláh počte  1 až 16.

Domov dostanete určitý počet dláh, ktoré si sami meníte po týždni za ďalšie. Čiže jeden týždeň nosíte dlahu č. 1 a potom prechádzate na druhú v poradí č. 2, po dvoch týždňoch na tretiu v poradí č. 3, po ďalšom týždni na štvrtú.

Čo sú tie červené gombíky na zuboch?  Sú to attachmenty. Na zuby sa lepia malé pomôcky (gombíky) vo farbe zubov. Zblízka sú viditeľné, ale na vzdialenosť bežnej komunikácie nie. Pomáhajú pri posunoch zubov. Na vizualizácii sú ako červené gombíky ale skutočnosti sú vo farbe zubov.

Čo sú tie modré čiarky na zuboch? Sú to neviditeľné zárezy na dlahe (strojčeku).

Dĺžka liečby závisí od počtu dláh. V tomto prípade trvá liečba 16 týždňov.

Po schválení vizualizácie sa aparát vyrobí.

Odovzdanie aparátu a nosenie aparátu. Každé 3 mesiace je kontrola v ambulancii a odovzdanie ďalších dláh. Na www.axis-dent.eu si stiahnite zdarma ebook Všetko o Invisalign . Objednajte sa na konzultáciu do Šamorína online TU https://www.navstevalekara.sk/vyhladavanie.html?s=axisdent 

Do Dunajskej Stredy. tel. 0948 124 303

Cena liečby: dospelý 3 980 Eur dieťa 2950 Eur.

 

© 2021 Eva Hrutková